Szanowni Państwo,
Drodzy Nauczyciele, Absolwenci, Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele Naszego Liceum.

70-lecie Szkoły, to czas radosny pełen podsumowań, prezentowania osiągnięć uczniów i absolwentów, pamiątek z przeszłości, ale nade wszystko czas spotkań, rozmów, planów na przyszłość….

Poniżej przedstawiam plan naszego świętowania:

Od września do grudnia na godzinach wychowawczych Absolwenci różnych roczników spotykać się będą z obecnymi uczniami Liceum.

18 października o godz. 8.00 zapraszamy na Mszę Świętą w Kościele Parafialnym pw. Św. Doroty, Wacława, Stanisława przy pl. Wolności 3 we Wrocławiu

18 października  o godz. 10.30 rozpoczną się uroczystości szkolne z udziałem władz państwowych i samorządowych.

19 października o godz.10.30 uroczyste przywitanie Nauczycieli pracujących niegdyś i dziś oraz Naszych Absolwentów wszystkich roczników, Absolwentów Gimnazjum Dwujęzycznego oraz Absolwentów Liceum Dwujęzycznego.

Przywitamy Państwa inscenizacją przygotowaną przez uczniów oraz wystąpieniami dotychczasowych włodarzy szkoły.

Planujemy wspólne spotkanie w obiekcie sportowym
Zaprosimy Państwa do Galerii w której zaprezentujemy  obrazy  i fotografie wykonane przez Pedagogów. W wielu klasach wg. dekad 70-lecia przygotowane będą pamiątki, kroniki, fotografie i filmiki…

Raz jeszcze pięknie zapraszamy do świętowania naszego wspólnego
70-lecia Liceum.