Z okazji obchodów 20-lecia sekcji dwujęzycznej, uczennica klasy 1H przygotowała filmik opowiadający o klasie wstępnej. Znajdują się tam zdjęcia i nagrania z różnego rodzaju projektów, które uczniowie klasy 1H zrealizowali w ramach nauki języka hiszpańskiego w zeszłym roku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia :)

 

 

Szanowni Państwo,
 
Już 23 lutego 2024 r. odbędą się naszej szkole uroczystości związane z Jubileuszem 20-lecia sekcji dwujęzycznej.
 
Szanowni Państwo, Drodzy ABSOLWENCI prestiżowego ? Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi, prestiżowego ? Liceum Dwujęzycznego nr IV oraz również prestiżowych ? klas dwujęzycznych Liceum Ogólnokształcącego nr IX to jest WASZE Święto!
 
Bez WAS nie byłoby dwujęzyczności. Jesteście naszą DUMĄ!
 
Tych Wszystkich, którzy są w pobliżu i mogą do nas dołączyć w tym dniu zapraszamy na godzinę 11:00. Relację z uroczystości zamieścimy na Facebooku i stronie szkoły.
 
Pozdrawiamy WAS serdecznie.  Życzymy WAM sukcesów i zapraszamy w nasze skromne progi podczas Jubileuszu 70-lecia LO nr IX tam również zarezerwowaliśmy dla WAS miejsce.
 
 
 
 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

W dniu święta zakochanych podziel się miłością z innym człowiekiem, podaruj mu dar życia.

W dniu 14 lutego w naszej szkole, będzie można oddać krew. Wszystkich pełnoletnich i zdrowych uczniów i pracowników szkoły zachęcamy wzięcia udziału w akcji.

Nie trzeba się wcześniej rejestrować, przyjdź między godziną 9.00 a 13.00 na łącznik, zabierz ze sobą dokument tożsamości.

Przeczytaj jak przygotować się do oddania krwi:

https://www.rckik.wroclaw.pl/krwiodawstwo-Jak-przygotowac-sie-do-oddania-krwi-10-3.html

 

Czekając na oddanie krwi będzie można również zarejestrować się do bazy kandydatów dawców komórek krwiotwórczych/szpiku kostnego fundacji DKMS. Przy stoliku będą czekać na Was uczniowie oraz nauczyciele, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą wypełnić ankietę rejestracyjną.

 

Serdecznie zapraszam!

prof. M. Grobelny

 

Szanowni Państwo,

W ramach Międzynarodowego Dnia Krajobrazu, wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska zorganizował konkurs pod hasłem "Doceń lokalność!". Miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły, Kacper z klasy 1A, zajął II miejsce.

Jednocześnie informuję, że wystawa prac konkursowych odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim, a na oficjalne otwarcie wystawy zapraszamy w piątek 16 lutego br. do Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego, sali 336 (III piętro) - gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Uniwersytecki 1, o godz. 15.00.

Kacprowi serdecznie gratulujemy, uczniów zapraszamy na wystawę!
Nauczyciele geografii