Link do podręczników na rok 2024/2025

<<ZOBACZ>>

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24

Dziś na uroczystym apelu zakończyliśmy rok szkolny 2023/24 Po przemówieniach p. dyrektor Izabeli Koziej, przewodniczącej Rady Rodziców oraz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego rozdane zostały tarcze: brązowe, srebrne i złote za średnią ocen co najmniej 5.0 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. Nie zabrakło również nagród za konkursy przedmiotowe i zawody sportowe.

Na koniec w rytmach piosenki kabaretu OT.TO ruszyliśmy do sal na spotkania z wychowawcami i po odbiór świadectw.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i zachęcamy do ponownego odsłuchania piosenki :)

"Wakacje" kabaret OT.TO

W dniu 14 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość rozdania nagród w XXXII Kaliskim Konkursie Informatycznym. Z wielką przyjemnością informujemy, że Marcin, uczeń klasy III A zdobył I miejsce w tym Konkursie.

Marcinowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej znajdziecie na stronie Konkursu

W niedzielę, 16.06.2024 r., w szkolnym łączniku Chór Angelus zafundował nam wspaniałą zabawę! Razem z Chórzystami mogliśmy wyśpiewać największe przeboje 2+1, Grechuty, Maleńczuka, Adele i wielu innych wspaniałych wykonawców. Wysłuchaliśmy „Pod Papugami” Niemena w interpretacji Pana Kazimierza. Nie zabrakło również tańców i słodkich przekąsek. Chórzystom i Pani dyrygent Barbarze Szarejko-Nestor życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku oraz oczywiście dalszych sukcesów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania :) Dziękujemy również Wszystkim, którzy przybyli na to wydarzenie :) i dobrze się bawili !

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !