ZOBACZ

Nasze działania w celu rozwijania Swoich i Twoich umiejętności, odkrywania wiedzy, sięgania wyżej, to wszystko jest dla Ciebie u nas możesz w ten sposób rozwinąć swoje skrzydła być kimś wyjątkowym pokazać się, działać na rzecz środowiska szkolnego i nie tylko a to wszysko dzięki wspaniałym ludziom którzy cię otaczają, którzy zadbają o Twoją przyszłość..

WOŚP, Wolontariat j, Akcje Krwiodawstwa, DKMS, Pomagamy 9LO, Akcja nakrętka, Akcja- pomóż zwierzętom przetrwać zimę, Szlachetna Paczka, Paczki świąteczne dla dzieci.
Baza dydaktyczna
Sale przedmiotowe z dostępem do internetu, multimedialne wyposażenie sal lekcyjnych, biblioteka i czytelnia z dostępem do internetu, aula wyposażona w sprzęt audiowizualny wykorzystywany przez naszych uczniów, łącznik wyposażony w darmowe WiFi.
Po zajęciach
W zależności od zainteresowania naszych uczniów realizujemy koła przedmiotowe, sportowe, artystyczne, językowe, informatyczne. Dla szczególnie uzdolnionych uczniów realizowane są indywidualne toki nauczania.