Wraz z Uczniami z klasy 3E4 chcielibyśmy podziękować Wszystkim, którzy odpowiedzieli na akcję „Zwolnieni z teorii”. Wam drodzy Uczniowie, Waszym Rodzicom oraz wszystkim Nauczycielom o Wielkim Sercu. Dzięki nam wszystkim do dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Parkowej 2, trafiło naprawdę sporo tak potrzebnych artykułów. Akcja ta spotkała się z ogromnym zrozumieniem a rozmiar pomocy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

W szczególności podziękowania należą się również młodym wrażliwym organizatorkom, które bardzo chciały żeby życzenia, które wypowiadamy przed Świętami nie były tylko martwymi sloganami. Chciały zrobić coś co poprawi choć trochę sytuację Maluszków oraz komfort pracy ich opiekunów. Dziękuję Amelia, Ariadna, Martyna, Oliwia i Weronika za wrażliwość, chęć działania i determinację. Nie zdejmujcie nigdy skrzydeł i pielęgnujcie w sobie te cechy.

Dostaliśmy również podziękowania od Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom”